close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WSPÓŁPRACA DWUSTRONNA

 • Uprzejmie informujemy, że sprawy związane z wymianą handlową na poziomie przedsiębiorstw, inwestycje oraz promocja gospodarcza pozostają w kompetencjach Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Ambasadzie RP w Kuala Lumpur Szczegółowe informacje na temat zakresu działania WPHI znajdą Państwo bezpośrednio na stronie Wydziału: http://www.kualalumpur.trade.gov.pl

  Poinformuj o problemie

  Ambasada RP w Kuala Lumpur oraz Delegatury Unii Europejskiej w Kuala Lumpur i Manili czynią wysiłki na rzecz polepszania warunków handlowych i inwestycyjnych dla polskich i europejskich przedsiębiorstw. W zaangażowaniu tym istotną rolę odgrywa wiedza na temat rzeczywistych przeszkód, z którymi borykają się owe przedsiębiorstwa.

  Jeżeli reprezentując polskie przedsiębiorstwo napotkali Państwo na trudności w handlu z Malezją, Filipinami bądź Brunei Darussalam prosimy o poinformowanie o tym Komisji Europejskiej poprzez wpis na stronie: http://madb.europa.eu/madb_barriers/complaint_home.htm (strona w jęz. angielskim).

  Jeżeli reprezentując polskie przedsiębiorstwo napotkali Państwo na trudności w handlu bądź działalności inwestycyjnej, prosimy o kontakt kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl(email); +60 3 2161 0805, 2161 0780 (telefon); +60 3 2164 9924(faks).

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: