close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 31 października 2018

  100 powodów, dla których lubisz Polskę – w rocznicę odzyskania niepodległości pokaż, za co lubisz Polskę

  Mazury, Bieszczady, Gdańsk, Pałac w Wilanowie, a może polonez, toruńskie pierniki lub bociany? Pokaż, za co najbardziej lubisz Polskę. Zrób zdjęcie, nagraj film i 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości opublikuj wpis na Twitterze, Facebooku albo Instagramie z #likePolska.

  Celem kampanii #likePolska jest zaprezentowanie wszystkiego, co w Polsce najlepsze: bogatej historii, miejsc, które warto odwiedzić, kultury, tradycji, zwyczajów czy osiągnięć Polaków. Możliwości są nieograniczone, każdy może podzielić się swoją ulubioną historią o Polsce. Do akcji można włączyć się z każdego miejsca na świecie, wystarczy pozytywne skojarzenie z Polską, które można przestawić w mediach społecznościowych.


  Zasady akcji #likePolska

   
  Opublikuj zdjęcie lub film, przedstawiające to, co najbardziej lubisz w Polsce: ulubione miejsce, potrawę, zwyczaj, przedmiot albo postać. Krakowskie Sukiennice lub zakątek znany tylko Tobie, pierogi lub danie regionalne, biżuteria z bursztynu lub wzory ludowe, słynne dzieło sztuki albo pamiątka rodzinna – każda opowieść o Polsce jest fascynująca, czekamy na Twoją. Zdjęcie z krótkim opisem opublikuj 11 listopada (jako post publiczny) z #PL100 i #likePolska i ciesz się razem z innymi 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.  1. Posty muszą być opatrzone hasztagiem #likePolska.
  2. Posty nie mogą zawierać wulgaryzmów ani treści, które mogą być przez kogoś odebrane jako obraźliwe. 
  3. Posty nie powinny zawierać treści o charakterze politycznym – kampania jest neutralna.
  4. Przykładowy post: „Lubię Polskę za złotą polską jesień #likePolska” + zdjęcie lasu w jesiennych barwach/krótkiego nagrania, w którym będzie wypowiedź na ten temat.
  5. Najbardziej kreatywne posty, które przyciągną uwagę organizatorów, będą podawane dalej przez konta na Facebooku (@Polska – ponad 68. tys. polubień) oraz na Twitterze (@Poland – 20 tys. obserwujących i @Polska – prawie 27 tys. obserwujących).
  6. Zamieszczając post z hasztagiem #likePolska, wyrażasz zgodę, by Twój post został podany dalej i udostępniony przez kanały @Poland i @Polska na Twitterze i Facebooku.


  Najciekawsze wpisy zostaną opublikowane na profilu Poland.pl  a Facebooku oraz @Polska i @Poland na Twitterze.

  Do kampanii można również włączyć się poprzez dodanie logo #likePolska – LINK TUTAJ do zdjęcia profilowego na Facebooku oraz opublikowanie zdjęcia z logo #likePolska z użyciem nakładki na aparat fotograficzny – LINK TUTAJ (dostępne w aplikacji mobilnej Facebook).


  Więcej szczegółów na temat kampanii można znaleźć na stronie Poland.pl i profilu facebook.com/polska/ oraz śledząc wpisy z hasztagiem #likePolska i #PL100.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: